İçeriğe geç

Anademir İnşaat’tan örnek destek

1 Haziran Cumartesi günü BASİAD tarafından dördüncüsü düzenlenen ve ‘Dönüşüm’ temasının ele alındığı, ilham verici hikayelerin ve tecrübelerin izleyicilerle buluştuğu TEDx Denizli organizasyonu Murat Can Canbay moderatörlüğünde yüksek katılımla gerçekleşti.

Haber Merkezi
Twitter Facebook WhatsApp Telegram
Yayınlanma: Haziran 10, 2024 - 12:31:21 Güncelleme: Haziran 10, 2024 - 12:31:22

Nevşah Fidan Karamehmet, Tuğrul Ağırbaş, Aret Vartanyan, Hulusi Derici, Mustafa Seven, Murat Şeker ve Ebru Cündübeyoğlu gibi ilham verici konuşmacıların yer aldığı etkinliğin ana sponsoru Anademir İnşaat oldu. Denizli’deki ulusal ve uluslararası pek çok önemli organizasyonun ana sponsoru olan Anademir İnşaat’a katkılarından dolayı teşekkür eden BADİAD Başkanı Doğan Değirmenci, Anademir İnşaat gibi şehrin ekonomik ve sosyal hayatına katkı sağlayan şirketlerin sayısının artmasını dilediklerini söyledi.

Anademir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Turan ise şirket olarak gerek kendi sektörlerinde gerekse farklı sektörlerde Denizli iş dünyasına katkı sağlamayı hedeflediklerini, bu amaçla da TEDx gibi etkinliklere katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Anademir İnşaat’ın Ege Bölgesi’nin farklı şehirlerinde önemli işlere imza attığını belirten Ahmet Turan, Denizli iş dünyasına katkı sağlayacak projelere destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir