İçeriğe geç

Çivrilli çiftçiler yine su eylemi yaptı

Denizli’de geçtiğimiz günlerde sulama fiyatlarında indirim talebinde bulunmak için eylem yapan çiftçiler, tekrardan ilçe meydanında traktörlerle eylem yaptı. Bölgeye çok sayıda jandarma ve polis sevk edildi.

Haber Merkezi
Twitter Facebook WhatsApp Telegram
Yayınlanma: Haziran 10, 2024 - 14:23:00 Güncelleme: Haziran 10, 2024 - 14:23:01

  Denizli’nin Çivril ilçesinde tarımsal sulama fiyatlarında indirim talebinde bulunan çiftçiler, geçtiğimiz günlerde ilçe meydanında yaklaşık 100 traktör ve 200 çiftçi ile eylem yaptı. Kaymakam Hasan Akbulut’tan gerekli düzenleme yapılacağı sözü alan çiftçiler bugün tekrar kent meydanında eylem yaptı. Çok sayıda çiftçinin traktörleriyle Cumhuriyet Meydanında kontak kapatarak slogan attı. Çiftçilerin eylemine yönelik tedbir alınması amacıyla bölgeye çok sayıda polis ve jandarma ekibi sevk edildi.  

DENİZLİ’DE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE SULAMA FİYATLARINDA İNDİRİM TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN EYLEM YAPAN ÇİFTÇİLER, TEKRARDAN İLÇE MEYDANINDA TRAKTÖRLERLE EYLEM YAPTI. BÖLGEYE ÇOK SAYIDA JANDARMA VE POLİS SEVK EDİLDİ. (BÜLENT ÇAKIR/DENİZLİ-İHA) Denizli’de geçtiğimiz günlerde sulama fiyatlarında indirim talebinde bulunmak için eylem yapan çiftçiler, tekrardan ilçe meydanında traktörlerle eylem yaptı. Bölgeye çok sayıda jandarma ve polis sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir