İçeriğe geç

OTAKLI GÖREVE BAŞLADI

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığından Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanan Hüdaverdi Otaklı, göreve başlarken, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı olarak atanan Mehmet Selçuk'un adı da belediyenin internet sitesinde yer aldı.

Haber Merkezi
Twitter Facebook WhatsApp Telegram
Yayınlanma: Temmuz 5, 2024 - 10:09:41 Güncelleme: Temmuz 5, 2024 - 10:09:42

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı’nın Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne atanmasına ilişkin Kültür ve Turizm Bakanlığından yazısı geldi. Otaklı, belediye çalışanları ile vedalaşmasının ardından bugün İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü makamına geçerek fiilen göreve başladı.

Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine 6 Aralık 2019’da başlayan Turhan Veli Akyol’un 24 Mayıs 2024 Cuma mesai bitimi itibarıyla görevinden ayrılmasının ardından Hüdaverdi Otaklı’nın bu makama atandığı ve görevlendirme yazısının beklendiği belirtilmişti.     

Hüdaverdi Otaklı’dan boşalan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı görevine atanan Mehmet Selçuk’un adı da Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesinde yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir