İçeriğe geç

Çocukları sınavdaki öğrencilere belediyeden ikram

Merkezefendi Belediyesi tarafından Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giren öğrencilere ve öğrencilerin velilerine su, çay ve meşrubat ikram edildi.

Haber Merkezi
Twitter Facebook WhatsApp Telegram
Yayınlanma: Haziran 10, 2024 - 12:55:43 Güncelleme: Haziran 10, 2024 - 13:20:06

İlçe genelinde YKS’nin yapıldığı sınav merkezlerine erken saatlerde gelen Merkezefendi Belediye personeli, hem stant kurarak hem de seyyar olarak su, çay ve meşrubat ikramlarında bulundular. Merkezefendi Belediyesi’nce verilen ikramlar vatandaşlar tarafından büyük memnuniyetle karşılandı.

Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrencilerin ve ailelerinin sınav heyecanına ortak olan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar Başkan Doğan’a bu özel günde yanlarında olduğu için teşekkür etti.

“ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ SAĞLIYORUZ”

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na giren öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Öğrencilerimiz, üniversite hayallerini gerçekleştirmek için yıllar boyunca bu anı beklediler. Hem öğrencilerimizin, hem de velilerimizin heyecanına ortak olmak, sınav merkezlerinin önüne kurduğumuz çadırlarımız ile onlara küçük de olsa bir ikramda bulunmak, moral vermek ve manevi destekte bulunmak için bu hizmeti yerine getiriyoruz. Çocuklarımızın hedeflerine ulaşıp emeklerinin karşılığını almasını diliyor, onların her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha belirtiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir